MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » Debbie Rowe se bude vdávat

Debbie Rowe se bude vdávat

15.4.2014, 19:43simonDiskuze (5)

Debbie Rowe, Michaelova ex-manželka se rozhodla, že se vdá. Michaelův bývalý byznys partner Marc Schaffel totiž Debbie požádal o ruku už před pár měsíci a Debbie odmítla s tím, že měla strach z útvaru v jejím těle, který se jevil jako zhoubný nádor. Po několika vyšetřeních a návštěv nemocnice se ale ukázalo, že je Debbie v pořádku a tak nakonec s radostí souhlasila, že si Shaffela vezme. Shaffel byl Michaelův přítel a seznámil se s Debbie práve přes Michaela. Děti se prý s Shaffelem znají už dlouho a mají ho rádi. Tohle vše Debbie prozradila v rozhovoru s bulvárním serverem TMZ. V poslední řadě také potvrdila, že už se Paris daří lépe a její psychický stav se pomalu ale jistě zlepšuje. Přejme Debbie hodně štěstí a pevné zdraví.

Diskuze k novince

šašek8.5.2014, 7:01

Bárbí nejprve se nauč psát spisovně česky.Prej "urobil" nejsi čirou náhodou slovenka tvářící se jako že umí česky? Vopruz jseš jedině tak ty sama.Bych rád viděl jak vypadáš ty když se navážíš do jiných lidí.Ano Debbie není nijak hezká ženská jenomže i takové tlustoprdky jako je ona dokážou muže okouzlit třeba tím že jsou moc dobré kupříkladu v sexuální oblasti a to pro mnoho mužů znamená moc když je ženská dokáže v intimní sféře plně uspokojit.Pak mužským až tak nesejde na celkové vizáži u ženskejch.Musíš se ještě mnohému učit děvenko zlatá.

Bárbí8.5.2014, 6:33

Ti dva se k sobě hodí.Ona ošklivá on taky.Nechápu co na ní Majkl videl.Takovou ostudu co si s ní urobil.Majkl mohl mít mnohem hezčí ženskou.To je vopruz!

Susie20.4.2014, 22:41

Ja mám Debbie rada...len si myslím, že chcieť zrazu teraz už takmer dospelé deti...to nejde len tak. Ja jej partnera prajem, ale M.S. je dosť "podozrivý"...aby ju len nezneužíval...to s deťmi začalo tiež až teraz, keď sa dali vážne do kopy...

Matty18.4.2014, 23:21

Debbie je divna zenska, nikdy se nevdala, nikdy nemela deti..az ve svych 38 letech si vzala zrovna toho nejznamejsiho zpevaka sveta a mela s nim dve deti...ted po x letech se chce zase vdavat za nekoho pochybneho..nevim nevim

Susie18.4.2014, 13:10

Shaffel má pochybnú minulosť a Michael s ním skončil...Debbie tiež zrazu chce získať deti do opatery...aká náhoda...:-/

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Trvá mnoho let, než se z člověka stane skvělý umělec. Léta. Nemůžete kohokoliv postavit doprostřed pódia a očekávat výkon. Je to ve vašem sebemenším pohybu, jak hýbete rukou, jak přistupujete k mikrofonu – a diváci to ví.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!