MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » 13.5. vyjde nové album "Xscape"

13.5. vyjde nové album "Xscape"

31.3.2014, 15:06simonDiskuze (7)

Máme výborné zprávy, Epic records (Michaelova nahrávací společnost, která patří Sony) vydá nové album krále popu se jménem Xscape. Právě píseň Xscape už je v uniklé verzi na internetu po dobu několika let, ovšem celé album má být plné úplně nových písní. Máme pro vás hned několik informací ohledně chystaného alba, včetně obrázku na obalu.

-Album má vyjít 13.5. ve dvou edicích. V běžné bude 8 písní, všechny nové a dokončené a také bude k dispozici deluxe verze, která bude obsahovat i veškeré originální nahrávky všech písní, v neupravené verzi.
-Předobjednávky budou možné už zítra (1.4.) na iTunes.
-Hlavním producentem, který na albu dělal byl Timbaland, dále také Rodney Jerkins, Stargate a další.
-Album bude doprovázenou velkou mediální kampaní, které napomůžou všechny sesterské firmy, které Sony vlastní.

Diskuze k novince

Pavel1.4.2014, 23:49

Mike: souhlasím s tebou, že ty remixy nikdy nebyly nic moc, ale tohle by mohlo být něco jiného. Timbaland je dobrý producent a zatím prošla pod jeho křídly celkém kvalitní hudba, tak snad to bude dobrý. A ta hudba v ukázce nezní špatně

Mike1.4.2014, 23:20

Nejspíš pujde o jakési remixy Michaelových demonahrávek. A každý mi tady určitě dá za pravdu, že Michaelova hudba v remixech nikdy nedělala dobrotu. Ať už se do podobných pokusů pouštěl kdokoliv, vždycky to stálo nakonec za ho*no. Takže mam z toho alba trochu obavy, že si zase někdo chce akorát tak namastit kapsy na značce MJ.

Mike1.4.2014, 20:25

Fajn, konečně nějaké dobré zprávy. S koupí ale zpěchat nebudu. Nejprve si to celé nelegálně poslechnu a pak se rozhodnu jestli to má cenu, ať hned nekupuji zase nějaký paskvil jako v případě alba Michael.

ifyoudontloveme1.4.2014, 19:38

https://www.youtube.com/watch?v=QOhjtgTIkGw

Matty1.4.2014, 12:37

Super, uz to mam zapasane v kalendari, hned si koupim deluxe verzi, snad bude hned toho 13. na pultech. Konecne neco pozitivniho. Mam radost.

Zdenek1.4.2014, 11:58

já se nemůžu dočkat, až si ho koupím. :-)

ifyoudontloveme1.4.2014, 1:29

Bomba, už se nemohu dočkat až si ho stáhnu :)

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Obvykle jsem šťastný. Nedovolím ničemu, aby mě to položilo. Miluju zvuk vody, ptáků a smíchu, víš. Miluji všechno opravdové, přírodní, nevinné věci. Nikdy bych už nešel do klubu nebo párty. To jsem dělal, když jsem byl dítě a už mě to víc nezajímá.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!