MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » 13.5. vyjde nové album "Xscape"

13.5. vyjde nové album "Xscape"

31.3.2014, 15:06simonDiskuze (7)

Máme výborné zprávy, Epic records (Michaelova nahrávací společnost, která patří Sony) vydá nové album krále popu se jménem Xscape. Právě píseň Xscape už je v uniklé verzi na internetu po dobu několika let, ovšem celé album má být plné úplně nových písní. Máme pro vás hned několik informací ohledně chystaného alba, včetně obrázku na obalu.

-Album má vyjít 13.5. ve dvou edicích. V běžné bude 8 písní, všechny nové a dokončené a také bude k dispozici deluxe verze, která bude obsahovat i veškeré originální nahrávky všech písní, v neupravené verzi.
-Předobjednávky budou možné už zítra (1.4.) na iTunes.
-Hlavním producentem, který na albu dělal byl Timbaland, dále také Rodney Jerkins, Stargate a další.
-Album bude doprovázenou velkou mediální kampaní, které napomůžou všechny sesterské firmy, které Sony vlastní.

Diskuze k novince

Pavel1.4.2014, 23:49

Mike: souhlasím s tebou, že ty remixy nikdy nebyly nic moc, ale tohle by mohlo být něco jiného. Timbaland je dobrý producent a zatím prošla pod jeho křídly celkém kvalitní hudba, tak snad to bude dobrý. A ta hudba v ukázce nezní špatně

Mike1.4.2014, 23:20

Nejspíš pujde o jakési remixy Michaelových demonahrávek. A každý mi tady určitě dá za pravdu, že Michaelova hudba v remixech nikdy nedělala dobrotu. Ať už se do podobných pokusů pouštěl kdokoliv, vždycky to stálo nakonec za ho*no. Takže mam z toho alba trochu obavy, že si zase někdo chce akorát tak namastit kapsy na značce MJ.

Mike1.4.2014, 20:25

Fajn, konečně nějaké dobré zprávy. S koupí ale zpěchat nebudu. Nejprve si to celé nelegálně poslechnu a pak se rozhodnu jestli to má cenu, ať hned nekupuji zase nějaký paskvil jako v případě alba Michael.

ifyoudontloveme1.4.2014, 19:38

https://www.youtube.com/watch?v=QOhjtgTIkGw

Matty1.4.2014, 12:37

Super, uz to mam zapasane v kalendari, hned si koupim deluxe verzi, snad bude hned toho 13. na pultech. Konecne neco pozitivniho. Mam radost.

Zdenek1.4.2014, 11:58

já se nemůžu dočkat, až si ho koupím. :-)

ifyoudontloveme1.4.2014, 1:29

Bomba, už se nemohu dočkat až si ho stáhnu :)

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Myslím, že jsem byl prostě šťastlivec, protože jsem vyšel z doby, kde se nacházeli ti nejlepší autoři písní. Musel jsem s nimi pracovat a mnoho se naučit. Miluju melodii, staré irské písně, anglické písně, ale moje nejoblíbenější hudba je africká. Tady se hudba zrodila. Afrika je kolébkou hudby, světové hudby.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!