MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » MJ Estate napsal dopis doktoru Murraymu

MJ Estate napsal dopis doktoru Murraymu

28.11.2013, 18:11simonDiskuze (6)

The Estate of Michael Jackson se rozhodlo zareagovat na různá tvrzení, které podal doktor Conrad Murray bulvárnímu tisku. Murray obdržel od Estate dopis s žádostí o okamžité ukončení podávání rozhovorů, pod hrozbou trestního oznámení. Dopis jsme vám přeložili ve zkrácené verzi.

Doktore Murray

Píšeme vám ohledně Vašich posledních několika rozhovorů a tvrzení, které jsou poskytl tisku. Rádi bychom vás varovali, že jakékoliv další rozhovory, kde budete zmiňovat konkrétní informace o Vašem zesnulém pacientovi, Michaelovi Jacksonovi, budeme nuceni ostře řešit. Bylom bychom rádi, kdybyste si uvědomil, že Michael Jackson nebyl Váš přítel, ale pacient, jakkoliv můžete tvrdit v rozhovorech naopak. Vaše lékařská přísaha vás zavazuje k tomu, že musíte respektovat soukromí Vašeho pacienta a nesmíte sdílet informace o jeho zdraví, pokud Vám k tomu nedá svolení. Můžeme Vás ubezpečit, že jakožto spravovatelé pozůstalosti pana Jacksona vám NEDÁVÁME svolení tyto informace sdílet a tudíž budete jejím sdílení porušovat zákon.Přikládáme Vám přesné citaci ze zákoníku, kde přesně identifikujeme konfliktní části vašich výpovědí.

Dále bychom rádi dodali, že je pro nás zvláštní, nebo snad paradoxní, že jste odmítl se veřejně bránit před porotou i soudu a nyní, po výkonu trestu se otevřeně bráníte před celým světem. Můžeme Vám slíbit, že pokud se chystáte jakkoliv odhalovat části vašeho lékařského vztahu s Michaelem Jacksonem, použijeme veškeré prostředky, abychom Vás dovedli ke spravedlnosti kvůli porušování lékařské přísahy. Mimochodem, zdali jsou informace o vaší snaze získat zpět lékařskou licenci pravdivé, uděláme vše pro to, abychom dokázali příslušným orgánům vysvětlit, proč je nutné vám v navracení licence zabránit. 

S úctou
Howard Weitzman, právní zástupce MJ Estate 

Diskuze k novince

MJfan3.1.2014, 11:23

Murray robí turné. Mama mi hovorila že v Australii hovoril v rozhovore že Michaelove deti nie sú jeho deti. Povedala že v Amerike bol rasizmus proti černochom tiež proti Michaelovi. Má rada jeho hudbu. Verí že Michael sa bielil, lebo to hovorili pred mnohými rokmi. Hádala som sa s ňou kôli tomu.Ona vie že bulvár klame ale niekedy tomu verí lebo niektoré media opakujú správy od bulvárnych medii. Ťažko sa to vysvetluje. Čím viac vysvetluješ, tým viac si myslia že si fanatik. Keď povieš pravdu čo povedali ostatný. Potom povedia že ich to vlastne nezaujíma. Uznáva že bol šikovný ale že sa o to až tak nezaujíma. Keď sa nezaujíma prečo počúva správy od klamárov.

Matty1.12.2013, 22:15

Dobre mu to napsali, konecne za ty roky nekdo Michaela brani. Takhle by to melo byt celou dobu.

Helena29.11.2013, 18:05

NO KONEČNĚ!

Sára29.11.2013, 9:50

Dobře mu to napsali. Snad se podle toho bude řídit.

Mike28.11.2013, 20:44

Když ho nevyléčili v base, tak kulka by ho vyléčila určitě!

Mike28.11.2013, 20:43

Dobře! Jen do něj, do toho šmejda!

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Myslím, že jsem byl prostě šťastlivec, protože jsem vyšel z doby, kde se nacházeli ti nejlepší autoři písní. Musel jsem s nimi pracovat a mnoho se naučit. Miluju melodii, staré irské písně, anglické písně, ale moje nejoblíbenější hudba je africká. Tady se hudba zrodila. Afrika je kolébkou hudby, světové hudby.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!