MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » Stanovisko k rozhovoru doktora Murrayho

Stanovisko k rozhovoru doktora Murrayho

25.11.2013, 10:44simonDiskuze (5)

Doktor Conrad Murray poskytl rozhovor britskému bulvárnímu plátku Daily Mail, kde se rozhodl sdílet velmi intimní detaily ze svého vztahu s Michaelem. Tyto detaily jsou tak soukromé, že se je nesluší ani zmínit, natož publikovat. Ale především jejich pravdivost je minimálně nejistá. Michael si po celý svůj život chránil své soukromí a proto náš web NEBUDE publikovat a překládat rozhovor, protože nechceme být součástí šíření této odpornosti. Pouhé útržky nás rozlítily a znechutily a proto bychom rádi uchránili alespoň vás od jejich čtení.

K rozhovoru se vyjádřila Debbie Rowe: ,,Murraye do roku a půl zastřelí nějaký fanoušek a já mu k tomu koupím kulku!" a MJ Estate: ,,Murray pokračuje ve své sérii lží, které nepřesvědčili porotu u soudu a nepřesvědčí ani veřejnost."

V takových momentech je víc důležité než jindy si připomínat, za co Michael v životě bojoval a za co by chtěl být pamatován, přes veškerou snahu lidí jako Murray a další to změnit.

 

Diskuze k novince

Michal27.11.2013, 23:01

Precital som si cely rozhovor. Nehovoril iba negativne. Hovoril aj o jeho rodine ako ho cicala z penazi, o jeho tatkovi, ktoreho nemal rad za to co mu robil alebo ze Taylorova mu bola blizsia ako jeho matka - to predsa nie je nic zle. A samozrejme hovoril aj o mnohych veciach, ktore sa daju tazko verit. No na druhej strane sa mozu zakladat aj na skutocnosti. Je jasne, ze Murray aj nieco prifarbi, ale za uplne bludy to nepovazujem. Michael bol skvely clovek no s obrovskym tlakom na svoju osobu a to vsetko si vybralo dan.

Mike26.11.2013, 20:51

i-net: Ale stejně se zase najde idiot, který sem musí dát odkaz že?

Mike26.11.2013, 20:50

Ale stejně se zase najde idot-net, který sem musí dát odkaz že?!? Simone taky ti děkuji.

25.11.2013, 21:34

díky ti, Simone, teď ses zachoval jako správný správce fanouškovských stránek, žes ty bláboly dál nešířil. Výplody bulváru těch nejnižších kvalit sem fakt nepatří. Murray potřebuje prachy, to je celé. Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Platilo to pro Majkla a platí to i pro něj. Neomlouvám ho, je to lidem nebezpečný blb, jak ho klasifikoval Pastor, a bohužel mu v tomhle asi nikdo nezabrání.

i-net25.11.2013, 16:27

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2512469/No-I-didnt-kill-Michael-He-did--massive-overdose-using-stash-What-really-happened-night-Jackson-died-Dr-Conrad-Murray-doctor-jailed-death-King-Pop.html

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Je pozoruhodné, co vyžaduje odvahu a co nikoliv. Když vstupuji na scénu před tisíce lidí, necítím se být statečný. Daleko víc odvahy je třeba k vyjádření svých skutečných pocitů jedné osobě. To vyžaduje opravdovou odvahu, odvahu být důvěrný.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!