MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » Chystá se nové album

Chystá se nové album

15.10.2013, 9:53simonDiskuze (9)

Po přívalu nepříznivých zpráv jsme se konečně dočkali nějaké pozitivní (avšak záleží na úhlu pohledu pochopitelně). Epic Records a MJ Estate (kteří celou věc chystají) se zatím nijak konkrétně nevyjádřili a informaci nepotvrdili, kdo ale promluvil je především producent Dr. Freeze. Tento muž se podílel na písni "Break Of Dawn" z alba Invincible a nahrál s Michaelem i další nahrávky. Producent řekl: ,,Zatím to vypadá na vydání v průběhu jara 2014. Estate by se tentokrát chtěl vypnout velkému důrazu na komerci, kdy vydali album "Michael" na Vánoce, aby se ho prodalo co nejvíc a kvalita tím dost trpěla..." Freeze dále naznačil, jaké písničky by se mohli na albu objevit: ,,Pracoval jsem s Michaelem na písních "Blue Gangsta", "A place with no name" a dalších... Já na albu nebudu, pouze mé písně"

Dalším, kdo na albu bude dělat je slavný producent Timbaland (který pracoval s Justinem Timberlakem, Madonnou a dalšími). Jeho osobní DJ napsal na Twitter: ,,Právě jsem slyšel nějaké pecky, co chystá Timbaland na nové album Krále Popu - WOW!" Timbaland by mohl být odpovědný za remixování současných písní, album by totiž mohlo být ve formě Blood on the Dance Floor, kdy by  z půlky bylo složeno z nových písní a druhá část by byla věnovaná remixům od známých umělců. Další písně, které by se na albu mohli objevit jsou například "Slave to the Rhythm", "Escape", "Chicago" (na té má údajně dělat Timbaland), "Do you know where your children are" a další. Vše by mělo být k dispozici ve formě původní (demo, které Michael přímo vytvářel) a pak ve formě "dodělané", či kompletní, na které dělal jeden z producentů. Celý domnělý tracklist si můžete přečíst níž. Opakujeme, že zatím doopravdy pracujeme s domnělými informacemi a nic není potvrzené, rozhodně ale doufáme, že se to zakládá na pravdě a brzo si budeme moci album poslechnout!

Jedna z variant názvů alba - Then, Now, Forever

1. Escape (New version / Original)
2. She Was Lovin’ Me (New version / Original)
3. Do You Know Where Your Children Are (New version / Original)
4. Slave To The Rhythm (New version / Original)
5. A Place With No Name (New version / Original)
6. Blue Gangsta (New version / Original)
7. I Was The Loser (New version / Original)
8. Can’t Get Your Weight Off Of Me (New version / Original)
9. Chicago (New version / Original)

BONUS TRACK: Hollywood Tonight (Original)

Diskuze k novince

Violet10.11.2013, 10:31

màяio: jasně, že si tam tyto všechny písničky můžu najit, vím o nich a znám ukázky, ale spíše mne z osobních důvodů zajímá, jak bude vypdat celá verze už jmenované písničky. Ono také těžko po Michaelovi chtít nějaké novinky, když už je 4 roky v pánu ;) ano..... spousta nevydaných písniček, ze kterých naše ucha neslyšela ještě ani jednu ukázku, může být určitě uložena ve jeho archivu, je to nejen hudební genius, nepochybuji o tom :)

màяio9.11.2013, 14:24

Violet: nie len a place with no name ale aj ostatne piesne okrem chicago z pripravovaneho albumu si lahko najdes na youtube a piesen hollywood tonight ako bonus mi na ten album pripada ako uplne zbytocne pridana...naco ked uz bola vydana na inom albume...takze kym to album oficialne vydaju tak uz to pre nas davno nebudu a uz ani teraz nie su ziadne novinky :(

Violet9.11.2013, 0:48

Osobně jsem docela zvědavá na písničku A Place With No Name..... :)

Mike28.10.2013, 23:24

...je pravda že většinu písni lze podle názvu dohledat na youtube, ale nikdy jsem je neslyšel, vůbec je neznám :-)

Mike28.10.2013, 23:10

Matty jak to myslíš, že ty písně už známe? Já podle názvu neznám ani jednu :-) Voni už někdy někde byly vydané? Nerozumím tomu promiň :-)

Paja21.10.2013, 12:55

Prodám BRAVO Speciál o Michaelu Jacksonovi + další věci: http://posterz.blog.cz/1310/michael-jackson-bravo-special-na-prodej

Mike15.10.2013, 20:59

Přesně tak, konečně pozitivní info. Ale souhlasím s Matty a Janou. Jen aby to stálo zato. Jestli na tom bude skutečně pracovat Timbaland tak si myslím, že je to ve správných rukách, je to dobrej producent. Ještě by se tak mohli ozvat zástupci skupiny Queen a dát nějaké info o tom vydání skladeb s Freddie Mercurym, nedávno hlásali že by to mohlo být na podzim venku a zima nam klepe na okno, tak kde to zase vázne? Proč musí všechno tak tajit sakra.

Jana15.10.2013, 20:18

Skutočne nevydaného a skutočne Majklového.

Matty15.10.2013, 16:24

Ja doufam, ze tam bude vice pisnicek, pokud by byl seznam pravdivy, tak vice jak polovinu uz zname a to je velka skoda podle meho, ja si myslim, ze fandove chteji slyset neco skutecne nevydaneho i kdyby to mela byt jen 2minutova "pisnicka".

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Jsem pyšný na to, že jsem pomohl otevřít různé dveře. Všechna ta turné, cestování po světě – vidíte, jaký vliv hudba má. Když se rozhlédnete z pódia na stadion, kam až dohlédnete vidíte lidi Je to ten nejnádhernější pocit, ale přichází s bolestí. Stojí za tím hodně bolesti.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!