MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » USA přiznávají: Jackson nebyl pedofil

USA přiznávají: Jackson nebyl pedofil

15.5.2011, 14:52CORNDiskuze (21)

Katherine Jackson nedávno řekla, že tvrzení o tom, že by Michael zneužívál malé děti, je "největší lež, co kdy slyšela". Vláda USA toto trvrzení potvrdila, s tím, že nemají žádné důkazy, že by Michael zneužíval jakékoliv dítě.

Los Angeles Department of Children and Family Services (Los Angeleský ústav pro děti a rodiné záležitosti) potvrdil, že naprosto souhlasí s paní Jacksonovou - Jackson nikdy nebyl vinen z pedofilie. Michaelova matka také řekla, že všechny obvinění, co kdy Michaela v tomto ohledu zasáhla, byla vytvořena, aby jejich autoři vydělali jednoduše peníze.

Diskuze k novince

Elis24.5.2012, 23:34

Kdysi jsem spočítala, že za 17 let existence Neverlandu a provozní době ho navštívilo víc než 100 tisíc dětí. Je opravdu zvláštní, že si údajného pedofilního chování Michaela všimli jen dva kluci, kteří měli extrémně ziskuchtivé rodiče, a nikdo jiný to nepotvrdil. Kdyby každý aspoň trochu přemýšlel, tak by došel ke stejnému závěru. Problém vidím v tom, že většina lidí nemyslí svojí hlavou, ale skrz média. Mám doma Melodie z 80.let, kde je hanlivý článek o Michaelovi, píšou tam bláboly o kyslíkovém stanu a podobně. Přitom je to odborný hudební časopis, který čtou jen fanoušci a odborníci. Teď si vemte, kolik lidí čte bulvár. Je to smutné, ale bojovat proti lidské blbosti je jako boj s větrnými mlýny. Až bude mít Michael nějaké výročí, napíšu článek na blog, který čte několik stovek lidí, jsem zvědavá, jaké budou reakce.

helca18.2.2012, 11:17

O Michaelovi jsem (nikdy) ani myšlenkou nezapochybovala, jen se mi špatně říká "nikdy", protože tohle slovo je zneužitelné, ale platí, co jsem řekla a ještě, věřím svému ženskému instintu - nezklame....

Majka5.2.2012, 19:44

Mám strašnú chuť povedať niečo hrozne škaredé, ale nehodí sa to sem. Michael na tú odpornú klebetu (pomluvu) umrel. Teraz už môžu .................... :-/

Mike15.1.2012, 1:43

O Michaela se zajímám od dětství. Viděl jsem snad každý dokument, každý videoklip, přečetl autobiografickou knížku, přeložil si texty písní. Kdo tohle zná, nemůže uvěřit takovým žvástum. Bylo od začátku jasné, že je to o penězích. Michael by neublížil mouše. Pro děti dělal co mohl. Dal jim vše o co si řekli. Ale na tomhle světě je bohužel mnoho zla a lidí, které nelze nazvat jinak než zrůdy.

Mike15.1.2012, 1:25

Bohužel, stále velká část lidí je přesvědčená o své pravdě a nikdy si to nenechaji vymluvit. Jsou to hloupí natvrdlí lidé, kteří neví vůbec nic o světě, nečtou, nic je nezajimá, ale budou kecat kraviny. To mi vždycky rve srdce. Dobří lidé budou vždycky trpět na úkor nějakých blbečků.

minister1.7.2011, 21:32

kto sa o michaela nezaujima tak tomu veri lebo to berie za pravdu. v roku 1993 mu to ubrala na slave a ukončilo velke turne a v roku 2003 mu to ukončilo karieru a bohužial sa camebacku nedožil ani turne ani slubovany album. len demo nahravky v posmrtnom albume Michael.

ywan18.5.2011, 9:56

tak konečne vyšla pravda najavo..škoda len,že im to trvalo tak dlho...a bohužial,nie každý tomu verí..my fanúšikovia však vieme svoje a konečne sme sa dočkali..

Krospena16.5.2011, 21:06

Jemže 1000krát omýlaná lež se stane pro lidi pravdou. Já už se ani nenamáhám reagovat na hloupé narážky lidí na Michaela.Kdo se aspoň trochu o Michaela zajímá,tak ví,kde je pravda.

Eva16.5.2011, 18:14

Je fajn, že to konečně přiznali, ale co je to Michaelovi teď platné, život mu to už nevrátí a navíc ho takhle hrozná pomluva ničila celý život. V jeho očích byl od prvního soudu 1993 vidět takový smutek. Trvalo jim to hrozně dlouho a mělo to přiznat dřív, ale to by nebyla Amerika. Tak strašně mi chybí. R. I. P. Michael

charlotte16.5.2011, 15:47

přesto že to konečně!! přiznali, ještě olik lidí tomu bohužel věří

Jarka16.5.2011, 13:27

To jsme věděli vždycky, jen někteří pitomci na to nepřijdou nikdy!!!

katka16.5.2011, 10:07

Keby to kazdemu uz,,oci otvorilo,, na svete,kto neveri este stale.Ze ich bulvar klamal.No niekto ma svoju ,,pravdu,,a nepohne nim nikto,pretoze tomu veri,aj hlupostiam.....Ze Michael Jackson bol uzasna charizma pomahajuca ludom,ci spevom,alebo cinom........

Lask115.5.2011, 22:55

Nepochopim ako ludia môžu tak lahko uveriť každej pomluve o Michaelovi a že médiá to šírili s tým že tomu ludia uveria a prečítajú si to, keď sa predpokladá že on ako slávna osobnosťˇs takou intelignciou si nemôže dovoliť ani najmenší prešlap lebo vedel, že je prenásledovaný médiami a že by ho hocikto z jeho okolia mohol udať médiám keby urobil niečo nesprávne, tak sa predpokladá že si dá pozor úplne vo všetkom aby niečo nevyznelo tak ako nechce a nie že bude robiť všetky tie veci čo písal bulvár nie iba o zneužívaní ale aj iné nezmysly.

KOPfan15.5.2011, 21:17

Ani táto správa nie je presná a je zavádzajúca! Rovnako by ste si mali držať odstup od toho, akým spôsobom píšete správy a predkladáte ich nám čitateľom, ktorí potom tomu máme veriť! Nie VLADA USA, ale "iba" Los Angeles Department of Children and Family Services, a pá záznamov FBI. Rovnako Katherine Jackson zavádza a odvoláva sa na NEEXISTUJUCI list alebo priznanie sa Jordama Chandlera, ktorý mal údajne tvrdiť, že obvinenia sú klasmtvo a Michael ho nikdy nezneužil. Jej tvrdenia už spochybnilo niekoľko spravodajských portálov, a je to stále opakované zavádzanie, nič oficiálne. Oficiálny je len verdikt z procesu z roku 2005, nič viac.

Eℓℓe 15.5.2011, 21:02

Že jim to ale trvalo! A teď to vysvětlete všem ''haters'' kteří tomu pořád věří!

jm15.5.2011, 17:17

Jenže na životě a kariéře MJ se tak podepsala média, že by aspoň ta "seriozní" měla o něm začít psát objektivně - právě kvůli té většině lidí, co věří médiím, potažmo bulváru i naprosté nesmysly................

Babylove15.5.2011, 16:51

Jenomže lidi si ani nedají tu práci, aby si sehnali nějaké informace. Jsme jak ovce, a naše názory formují média.

Evap215.5.2011, 16:38

Vždy jsem věřila tomu,že je Michael Jackson nevinný!

Lask115.5.2011, 16:09

Dôkaz je už iba to ako tie deti na súde klamali, ovplyvnení rodičmi, Sneddonom a nevedeli odpovedať na otázky pravdivo, ich výpovede sa nezhodovali s tým čo vypovedali predtým. Bolo tam vela nepresností. Obžaloba tiež podvádzala narozdiel od obhajoby. Keby si to každý kto Michaela nepozná prečítal ako to bolo, tak nemôžu tvrdiť opak.

Babylove15.5.2011, 15:50

Bohužel si myslím, že někteří lidé názor nikdy nezmění. Ti, kteří jsou skutečně otevření a nejsou ingoranti, musí už nyní vědět, jak to bylo...

jm15.5.2011, 15:32

Jen doufám, že se tuto zprávu taky brzo dočtu v našem tzv."seriozním" tisku.....a kdy to napíší v bulváru, to si asi hodně počkáme....a určitě to podají zase tím svým nevybíravým a urážlivým způsobem...................ale je moc dobře, že se konečně něco pohnulo k lepšímu....

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Člověk si přeje, aby se ho dotkla pravda a aby ji mohl interpretovat tak, že bude schopen vyjádřit, co cítí a prožívá, ať už je to beznaděj nebo radost - a vyjádřit to způsobem, který přidá životu další smysl.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!