MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky » Fanouškem v každém věku?

Fanouškem v každém věku?

11.5.2011, 22:24simonDiskuze (9)

V čínské verzi soutěže 'got talent', se objevila jedna z nejvěrnějších a zároveň nejčipernějších fanynek Krále Popu. Této dáme je, považte, 65 let a tančí s energií, takřka podobnou Michaela. (Nezapomeňte na to, že již můžete o článcích diskutovat, pouze klepněte na ''diskuze'' pod názvem článku a sdělte nám svůj názor.)
 

Diskuze k novince

eliaka21.4.2014, 21:55

sa som to nevidela lebo mi ukazovalo že video neesxtuje.

lida17.5.2011, 14:03

Klobouk dolů v takovém věku budu ráda, když se zvednu z postele.

marie15.5.2011, 17:46

Je to opravdová fanynka,ok.Michaelova hudba a písně jsou nezapomenutelné a přímo hladí duši a je to moc smutné,že už tu s námi není.

Eℓℓe 13.5.2011, 16:38

Je fakt dobrá. Obdivujem ju :)

Eℓℓe 13.5.2011, 16:38

Je fakt dobrá. Obdivujem ju :)

Lask112.5.2011, 11:57

Je obdivuhodné že sa stala v takom veku tak velmi populárna a že to zvláda, keď vačšinou preferujú mladých, krásnych ludí. To je dôkaz že ide hlavne o talent.

Johny12.5.2011, 10:03

Súhlasím s tebou Katka. A už len chcem dodať, že nebolo to aj keď sa to Michaelovi nevyrovná, tak aspoň vidno, že Michael stále žije po celom svete a nečakal som, že ešte medzi generáciou starších.

katka11.5.2011, 22:44

bola uzasna,dufam,ze dalej postupila...Vzdy ked niekto vystupuje na Michaelovu hudbu,ludia su hned usmievavejsi,zdvihne im to naladu.A to je fajn.Zboznujem jeho hudbu a charizmu....

Pája11.5.2011, 22:13

Ono to fakt funguje :D

Přidejte svůj názor

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Já osobně chci dělat hudbu, která inspiruje další generace. Chci, aby se s tím, co vytvořím, dále pracovalo. Už Michelangelo říkal, že tvořitel odejde, ale jeho dílo tu zůstane.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!