MichaelJacksonweb.cz

Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever! Michael Jackson forever!

Web » Novinky

Novinky

Na Billboard Awards vystoupil MJ hologram


20.5.2014, 8:48simonDiskuze (21)

Po skvělém a šokujícím vystoupení Tupaca Shakura na Coachelle před rokem se na letošních cenách Billboard objevil dalším hologram, tentokrát to byl hologram krále popu, Michaela Jacksona. Celé obecenstvo ztichlo, když se zvedla opona a na podiu se objevil na zlatém trůnu zesnulý Michael a začal zpívat píseň z nového alba "Slave To The Rhythm". Video z vystoupení se stalo hitem internetu a téměř každá americká televize video ukázala. Ovšem vystoupení se stalo také terčem diskuzí a minimálně by se dalo označit za kontroverzní. Vystoupení bylo velmi očekávanou událostí a všichni fanoušci se ho takřka nemohli dočkat. Dočkali se technologicky zajímavého počinu, hologram skutečně vystoupil a doopravdy předvedl propracovanou choreografii na "Slave To The Rhythm", ovšem vystoupení bylo také zasypáno vlnou kritiky: ,,Je to skutečně hologram Michaela a ne imitátora? Je to projekce, nebo hologram? Proč neupravili hologramu obličej do podoby skutečného Michaela?" Prostoru pro kritiku, ale i pro obdiv je dost, co jste si o vystoupení mysleli vy? Šli byste na koncert hologramu MJ (v této, nebo v upravené podobě)?

 

Album Xscape vychází 13.5.


12.5.2014, 21:39simonDiskuze (8)

Krásný večer vám přeje redakce MJweb. Jak jste si možná všimli na našem Facebooku, pokusili jsme se sdílet s fanoušky prakticky všechny písně z nového alba. Pro ty, kteří náš facebook nesledující máme následující dva odkazy, kde se písně dají poslechnout. První je přímo od Sony (zde najdete prvních 6 písniček) a druhý z webových stránek MTV (zde pouze Xscape a Blue Gangsta). První singl z alba "Love Never Felt So Good" se mezitím stal dost populárním hitem hitparád (na iTunes hitparádě se objevuje v prvních 20ti) a někteří píseň označují za "hit léta". To stejné se dá říct i o celém albu, které (ač je v tuto chvíli pouze ve fázi předprodeje) je v žebříčku iTunes také v prvních 20ti místech. Žebříčky iTunes můžete sledovat na následujícím odkazu a celé album můžete na iTune také koupit (v elektronické formě) na tomto odkazu. V poslední řadě pro vás máme také odkaz na reklamu na JEEP, kde je použitá právě píseň "Love Never Felt So Good"

Rádi bychom se vás zeptali, která píseň se vám zatím nejvíc líbí? Budete si album kupovat? Těšíte se i na originální verze písniček? Vyjádřete prosím svůj názor v komentářích! Za naší redakci zatím nejoblíbenější píseň "Loving You"!

Debbie Rowe se bude vdávat


15.4.2014, 19:43simonDiskuze (5)

Debbie Rowe, Michaelova ex-manželka se rozhodla, že se vdá. Michaelův bývalý byznys partner Marc Schaffel totiž Debbie požádal o ruku už před pár měsíci a Debbie odmítla s tím, že měla strach z útvaru v jejím těle, který se jevil jako zhoubný nádor. Po několika vyšetřeních a návštěv nemocnice se ale ukázalo, že je Debbie v pořádku a tak nakonec s radostí souhlasila, že si Shaffela vezme. Shaffel byl Michaelův přítel a seznámil se s Debbie práve přes Michaela. Děti se prý s Shaffelem znají už dlouho a mají ho rádi. Tohle vše Debbie prozradila v rozhovoru s bulvárním serverem TMZ. V poslední řadě také potvrdila, že už se Paris daří lépe a její psychický stav se pomalu ale jistě zlepšuje. Přejme Debbie hodně štěstí a pevné zdraví.

Teaser k Xscape a odkaz na předobjednávky


1.4.2014, 16:09simonDiskuze (8)

Album Xscape sice vyjde až 13.5., nicméně už nyní je možné se podívat na teaser a zároveň si předobjednat album na Amazonu, nebo na iTunes (Deluxe).

 

13.5. vyjde nové album "Xscape"


31.3.2014, 15:06simonDiskuze (7)

Máme výborné zprávy, Epic records (Michaelova nahrávací společnost, která patří Sony) vydá nové album krále popu se jménem Xscape. Právě píseň Xscape už je v uniklé verzi na internetu po dobu několika let, ovšem celé album má být plné úplně nových písní. Máme pro vás hned několik informací ohledně chystaného alba, včetně obrázku na obalu.

-Album má vyjít 13.5. ve dvou edicích. V běžné bude 8 písní, všechny nové a dokončené a také bude k dispozici deluxe verze, která bude obsahovat i veškeré originální nahrávky všech písní, v neupravené verzi.
-Předobjednávky budou možné už zítra (1.4.) na iTunes.
-Hlavním producentem, který na albu dělal byl Timbaland, dále také Rodney Jerkins, Stargate a další.
-Album bude doprovázenou velkou mediální kampaní, které napomůžou všechny sesterské firmy, které Sony vlastní.

Show vo Vegas - Michael Jackson ONE by Cirque du Soleil


27.1.2014, 7:33BMJDiskuze (0)

Vcera som mal moznost vidiet novu show Cirque du Soleil v Las Vegas - Michael Jackson ONE v Mandalay Bay hoteli.

Podobne ako ich "cestovatelska" show Michael Jackson Immortal, ani tato nezaostava za ocakavaniami.

Jedna sa o novu show, ktora je uplne ina od MJ Immortal. Produkcia je znacne vacsia, ma omnoho viac specialnych effektov, grafiky, svetiel, novy soundtrack atd.

Tato show vyuziva nove technologie, ktore Vam vyrazia dych - napr. Earth Song je znazornena na podnet (Silhouttes z America Got Talent), Billie Jean (Team Ilumate z rovnakej show) a hlavne 3D Hologram Michaela, ktory tancuje priamo na podiu pocas Man In The Mirror.

Pocas Thrilleru, akrobati prezleceni za zombiekov tancuju medzi divakmi, pocas Smooth Criminal nechyba zname "naklonenie".

Vacsina z pouzitych technologii boli vyvijane pocas Michaelovych priprav na This Is It tour, a preto je super, ze aspon tymto smerom mame my fanusikovia moznost vidiet to, co Michael pripravoval na This Is It koncerty. 

Je to skvela pocta Michaelovi a jeho tvorbe a dostojne pokracuje v jeho legacy.

Ak sa jedneho dna vydate do Las Vegas, tuto show jednoducho treba vidiet. Kvalitou a spracovanim je to zdaleka najlepsia show aku som kedy videl, dokonca mozem povedat, ze o mnoho lepsia nez bola Michael Jackson Immortal by Cirque du Soleil. 

MJ Estate napsal dopis doktoru Murraymu


28.11.2013, 18:11simonDiskuze (6)

The Estate of Michael Jackson se rozhodlo zareagovat na různá tvrzení, které podal doktor Conrad Murray bulvárnímu tisku. Murray obdržel od Estate dopis s žádostí o okamžité ukončení podávání rozhovorů, pod hrozbou trestního oznámení. Dopis jsme vám přeložili ve zkrácené verzi.

Doktore Murray

Píšeme vám ohledně Vašich posledních několika rozhovorů a tvrzení, které jsou poskytl tisku. Rádi bychom vás varovali, že jakékoliv další rozhovory, kde budete zmiňovat konkrétní informace o Vašem zesnulém pacientovi, Michaelovi Jacksonovi, budeme nuceni ostře řešit. Bylom bychom rádi, kdybyste si uvědomil, že Michael Jackson nebyl Váš přítel, ale pacient, jakkoliv můžete tvrdit v rozhovorech naopak. Vaše lékařská přísaha vás zavazuje k tomu, že musíte respektovat soukromí Vašeho pacienta a nesmíte sdílet informace o jeho zdraví, pokud Vám k tomu nedá svolení. Můžeme Vás ubezpečit, že jakožto spravovatelé pozůstalosti pana Jacksona vám NEDÁVÁME svolení tyto informace sdílet a tudíž budete jejím sdílení porušovat zákon.Přikládáme Vám přesné citaci ze zákoníku, kde přesně identifikujeme konfliktní části vašich výpovědí.

Dále bychom rádi dodali, že je pro nás zvláštní, nebo snad paradoxní, že jste odmítl se veřejně bránit před porotou i soudu a nyní, po výkonu trestu se otevřeně bráníte před celým světem. Můžeme Vám slíbit, že pokud se chystáte jakkoliv odhalovat části vašeho lékařského vztahu s Michaelem Jacksonem, použijeme veškeré prostředky, abychom Vás dovedli ke spravedlnosti kvůli porušování lékařské přísahy. Mimochodem, zdali jsou informace o vaší snaze získat zpět lékařskou licenci pravdivé, uděláme vše pro to, abychom dokázali příslušným orgánům vysvětlit, proč je nutné vám v navracení licence zabránit. 

S úctou
Howard Weitzman, právní zástupce MJ Estate 

Stanovisko k rozhovoru doktora Murrayho


25.11.2013, 10:44simonDiskuze (5)

Doktor Conrad Murray poskytl rozhovor britskému bulvárnímu plátku Daily Mail, kde se rozhodl sdílet velmi intimní detaily ze svého vztahu s Michaelem. Tyto detaily jsou tak soukromé, že se je nesluší ani zmínit, natož publikovat. Ale především jejich pravdivost je minimálně nejistá. Michael si po celý svůj život chránil své soukromí a proto náš web NEBUDE publikovat a překládat rozhovor, protože nechceme být součástí šíření této odpornosti. Pouhé útržky nás rozlítily a znechutily a proto bychom rádi uchránili alespoň vás od jejich čtení.

K rozhovoru se vyjádřila Debbie Rowe: ,,Murraye do roku a půl zastřelí nějaký fanoušek a já mu k tomu koupím kulku!" a MJ Estate: ,,Murray pokračuje ve své sérii lží, které nepřesvědčili porotu u soudu a nepřesvědčí ani veřejnost."

V takových momentech je víc důležité než jindy si připomínat, za co Michael v životě bojoval a za co by chtěl být pamatován, přes veškerou snahu lidí jako Murray a další to změnit.

 

Katherine se odvolala proti rozhodnutí soudu


14.11.2013, 9:30simonDiskuze (10)

Stalo se to, čeho se mnoho fanoušků obávalo a Katherine Jackson se odvolola proti rozhodnutí soudu, který očistil AEG Live od jakékoliv odpovědnosti za smrt Michaela Jackson. Katherine (a děti, kteří jsou technicky také autoři žaloby) se rozhodli, že se pokusí pomocí odvolání zvrátit rozsudek na svojí stranu a vysoudit od AEG oněch 40 milard dolarů, které požadují v rámci kompenzace. Je otázkou, zdali toto odvolání něčemu pomůže, jelikož šance, že se rozsudek změní v civilních žalobách jsou mizivé. Naopak by to mohla dospět k dalšímu negativnímu obrazu Michaelových posledních dnů, což si snad nepřeje nikdo z fanoušků a doufejme ani z rodiny. Co si myslíte vy? Měla se Katherine odvolat, přestože jsou šance dost nízké?

Chystá se nové album


15.10.2013, 9:53simonDiskuze (9)

Po přívalu nepříznivých zpráv jsme se konečně dočkali nějaké pozitivní (avšak záleží na úhlu pohledu pochopitelně). Epic Records a MJ Estate (kteří celou věc chystají) se zatím nijak konkrétně nevyjádřili a informaci nepotvrdili, kdo ale promluvil je především producent Dr. Freeze. Tento muž se podílel na písni "Break Of Dawn" z alba Invincible a nahrál s Michaelem i další nahrávky. Producent řekl: ,,Zatím to vypadá na vydání v průběhu jara 2014. Estate by se tentokrát chtěl vypnout velkému důrazu na komerci, kdy vydali album "Michael" na Vánoce, aby se ho prodalo co nejvíc a kvalita tím dost trpěla..." Freeze dále naznačil, jaké písničky by se mohli na albu objevit: ,,Pracoval jsem s Michaelem na písních "Blue Gangsta", "A place with no name" a dalších... Já na albu nebudu, pouze mé písně"

Dalším, kdo na albu bude dělat je slavný producent Timbaland (který pracoval s Justinem Timberlakem, Madonnou a dalšími). Jeho osobní DJ napsal na Twitter: ,,Právě jsem slyšel nějaké pecky, co chystá Timbaland na nové album Krále Popu - WOW!" Timbaland by mohl být odpovědný za remixování současných písní, album by totiž mohlo být ve formě Blood on the Dance Floor, kdy by  z půlky bylo složeno z nových písní a druhá část by byla věnovaná remixům od známých umělců. Další písně, které by se na albu mohli objevit jsou například "Slave to the Rhythm", "Escape", "Chicago" (na té má údajně dělat Timbaland), "Do you know where your children are" a další. Vše by mělo být k dispozici ve formě původní (demo, které Michael přímo vytvářel) a pak ve formě "dodělané", či kompletní, na které dělal jeden z producentů. Celý domnělý tracklist si můžete přečíst níž. Opakujeme, že zatím doopravdy pracujeme s domnělými informacemi a nic není potvrzené, rozhodně ale doufáme, že se to zakládá na pravdě a brzo si budeme moci album poslechnout!

Jedna z variant názvů alba - Then, Now, Forever

1. Escape (New version / Original)
2. She Was Lovin’ Me (New version / Original)
3. Do You Know Where Your Children Are (New version / Original)
4. Slave To The Rhythm (New version / Original)
5. A Place With No Name (New version / Original)
6. Blue Gangsta (New version / Original)
7. I Was The Loser (New version / Original)
8. Can’t Get Your Weight Off Of Me (New version / Original)
9. Chicago (New version / Original)

BONUS TRACK: Hollywood Tonight (Original)

Začátek Konec

Archív článků: 2007 | 2007 (2) | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002

Diskuze

TOPlist

Jeho život Od fanoušků Tvorba Michaela V Praze This Is It Pohřeb Po smrti Jacksonpedie

Citát

Obvykle jsem šťastný. Nedovolím ničemu, aby mě to položilo. Miluju zvuk vody, ptáků a smíchu, víš. Miluji všechno opravdové, přírodní, nevinné věci. Nikdy bych už nešel do klubu nebo párty. To jsem dělal, když jsem byl dítě a už mě to víc nezajímá.

Michael Jackson

Památná zeď

Vzdejte poctu Michaelovi - Památná zeď

Doporučujeme

Nevybrali jste si v obchodním koutku Michaeljacksonweb.cz | sk? Můžete navštívit obchod á la Michael Jackson na Kingofpop.cz | sk. A pokud chcete vzdát poctu Michaelovi Jacksonovi, nezapomeňte na náš celosvětový projekt Michaeljacksonmemory.com.
Opomenout byste ale neměli ani encyklopedii Michael Jackson - Jacksonpedia.cz | sk. Kromě toho u nás naleznete fotky Michaela Jacksona, životopis, texty písní, vše o This is It, Moonwalk, nemoci zvané Vitiligo či třeba pohřeb - v našich vzpomínkách však Michael Jackson nezemřel!

Nejčtenější


Mobilbutor.cz

© 2011 Michaeljacksonweb.cz, Michaeljacksonweb.sk
všechna práva vyhrazena | Redakce webu
Kopírování textu z tohoto webu je bez souhlasu autora vysloveně zakázáno.

Naše projekty: encyklopedie Simpsonovi | Kyanid a Štěstí | Trololol.cz Meme komiksy | seriál The Simpsons | seriál Simpsonovi | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | Kingofpop.cz | Kingofpop.sk
Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz
Naprogramoval: Pavel Hodoval, návrh a design webu: David Marák
Doporučujeme: Magaziny.cz

Michael Jackson web - největší komunitní web o Michaelovi Jacksonovi v ČR a na Slovensku. Novinky, Fotky, informace v encyklopedii, k tomu texty písní a mnoho dalšího!